۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
ENGLISH
مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری
1395/09/23 آغاز بكار طرح فرصت هاي مطالعاتي مديران در كاشان
آغاز بكار طرح فرصت هاي مطالعاتي مديران در كاشان
طرح «فرصت مطالعاتي مديران» با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري اصفهان ، معاون استاندار و فرماندار كاشان و مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان كاشان در محل مركز آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان واحد كاشان آغاز به كار كرد.
فرماندار كاشان در اين مراسم هدف از برگزاري اين دوره آموزشي را ارتقاي سطح دانش مديريت در بين مديران شهرستان دانست و اظهار كرد: جامعه آميزه‌اي از اقتصاد، فرهنگ و سياست است و مديريت در چنين جامعه‌اي نيازمند دانش و آگاهي‌هاي لازم براي بهره‌برداري از ابزارهاي موجود در جهت دستيابي به توسعه و پيشرفت است.
وي بهره‌مندي از علم ‌و دانش و به‌ روز كردن آن را براي همه افراد جامعه به‌ ويژه مديران ضروري دانست و گفت: بر اساس اين طرح مديران 60 ساعت دوره آموزشي در قالب آشنايي با مباحث روز در حوزه مديريت را مي‌گذرانند.
حميدرضا مومنيان ضمن تأكيد بر اهميت اين طرح افزود: اين برنامه حركتي در راستاي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي است كه توجه ويژه مديران را به اين طرح مي‌طلبد.
معاون توسعه و منابع انساني استانداري اصفهان نيز در اين مراسم گفت: پايلوت انجام شده توسط فرمانداري كاشان مي‌تواند الگويي در سطح استان باشد تا كاركنان و مديران بتوانند خدمات بهتري ارائه دهند.
حسين سيستاني اظهار داشت: فرصت مطالعاتي مديران شهرستان كاشان برنامه بسيار خوبي است كه توسط فرمانداري ويژه كاشان و آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري كاشان به مرحله اجرا رسيده است تا مديران بتوانند آموزش‌هاي لازم را كسب كنند.
معاون توسعه و منابع انساني استانداري اصفهان آموزش را نياز جامعه دانست و افزود: آموزش همانند خون تازه‌اي است كه بر پيكر سازمان‌ وارد مي‌شود و باعث طراوت و تازگي شده و شور و اشتياق بيشتري در جهت خدمت‌رساني بهتر ايجاد مي‌كند.
در اين جلسه تفاهم‌نامه‌اي بين فرمانداري، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و مركز آموزش و پژوهش كاشان امضا شد كه بر اساس آن روزهاي يكشنبه 30 دقيقه از زمان اين دوره‌ها به بحث كتاب‌خواني با موضوعات پيشنهادي مديران اختصاص داده مي‌شود.
طرح «فرصت مطالعاتي مديران» روزهاي يكشنبه‌ هر هفته از ساعت 13 تا 15 بعد از ظهر در محل مركز آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري كاشان با حضور تمامي مديران شهرستان كاشان برگزار مي‌شود .
تعداد بازدید: 245
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal