۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان شعار سال
1397/10/01 يكصدو هشتاد و چهارمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان
يكصدو هشتاد و چهارمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان
يكصد و هشتاد و چهارمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر عباس رضايي استاندار و با حضور مديران ارشد استان بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 1397/9/15 در محل استانداري برگزار شد.
در ابتداي جلسه دكتر رضايي استاندار اصفهان با اشاره به لزوم داشتن برنامه براي مديران اجرايي، به تشريفاتي نبودن جايگاه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان پرداخته و تشكيل مستمر و منظم كارگروه هاي تخصصي زيرمجموعه شورا را جهت تسريع در امورات استان و بررسي كارشناسي دستوركارهاي شورا را خواستار شدند. ايشان بر اولويت جلب رضايت و اعتماد مردم در جهت پيشبرد توسعه متوازن استان تاكيد نمودند.
در ادامه مصوبات كارگروه تخصصي زيربنايي و شهرسازي بررسي و با اصلاحاتي به تاييد رسيد. سپس گزارش اقدامات صورت گرفته در راستاي اجراي تبصره 19 قانون بودجه سال 1397 (واگذاري پروژه هاي عمراني به بخش خصوصي و تعاوني) توسط آقاي صفاري پور مشاور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ارائه گرديد. دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با اشاره به تعداد پروژه هاي نيمه تمام كشور و استان، تكميل اين پروژه ها در كشور را مستلزم تامين 450 هزار ميليارد تومان دانسته و اين امر را غيرممكن دانستند. دبير شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به امتيازات اجراي اين تبصره پرداخته و بر ارزيابي عملكرد مديران استان در اين بخش تاكيد نمودند.
آخرين دستور كار شورا، بررسي طرح «ايجاد سامانه دبيرخانه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان بر بستر ساترا» بود كه توسط گروه آمايش و بهره وري سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تدوين شده است. بر اساس اين طرح كليه اطلاعات پروژه هاي مكانمند استان كه نياز به مصوبه شوراي برنامه ريزي دارند در سامانه ساترا بارگذاري شده و دستگاه هاي اجرايي با بهره گيري از اين اطلاعات نسبت به تسريع در روندهاي پاسخ به استعلام ها و صدور مجوزها اقدام خواهند نمود. 
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal