۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر
ENGLISH
دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان شعار سال
1396/10/17 يكصد و هفتاد و ششمين نشست شورا برگزار شد
يكصد و هفتاد و ششمين نشست شورا برگزار شد
صد و هفتاد و ششمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر مهرعليزاده استاندار و با حضور مديران ارشد استان روز پنج شنبه مورخ 1396/9/30 در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار گرديد. در اين جلسه ضمن بررسي و تاييد مصوبات كارگروه تخصصي زيربنايي و شهرسازي، گزارش مشترك  مديرعامل برق منطقه اي و مديركل راه و شهرسازي استان در خصوص طرح هاي نيروگاه هاي خورشيدي و طرح‌هاي مقياس كوچك ارائه و مقرر شد طي جلسه اي ويژه با حضور كليه سرمايه گذاران و دستگاه هاي ذيربط با محوريت برق منطقه اي مسائل و مشكلات اجرايي فراروي اين فعاليت مرتفع گردد.
در ادامه نحوه توزيع اعتبارات كمك هاي فني و اعتباري سال 1396 از سوي معاونت هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ارائه و به تصويب رسيد. دكتر مهرعليزاده استاندار اصفهان ضمن تقدير از رياست و كاركنان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به دليل توجه به توسعه استان و پيگيري مستمر جذب اعتبارات به دستگاه هاي مجري اعتبارت فني و اعتباري تا پايان بهمن ماه فرصت داد تا تكليف اين اعتبارات را در حوضه كاري خود مشخص نمايند در غير اين صورت اعتبارت به دستگاه هاي فعال اختصاص خواهد يافت.
بررسي ويژگي هاي لايحه بودجه سال 1397 و سهم استان از رديف ها و جداول اين لايحه دستور بعدي صد و هفتاد و ششمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان اصفهان بود. دكتر اكبري رياست سازمان مديريت و برنامه ريزي و دبير شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با اشاره به افزايش اختيارات استان ها در اين لايحه افزود: «در صورت تصويب مجلس شوراي اسلامي، سطح اعتبارات در اختيار استان ها از كمتر از 8 درصد در سال هاي گذشته به نزديك به 24 درصد در سال 97 خواهد رسيد».
بررسي «حساب توليد شهرستان هاي استان اصفهان با تاكيد بر الگوي مناطق 7 گانه برنامه ريزي» كه توسط معاونت آمار و اطلاعات سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ارائه گرديد آخرين دستور كار جلسه بود. در اين طرح آماري برآورد سري زماني ارزش افزوده 14 بخش اقتصادي به تفكيك 7 منطقه برنامه ريزي و 24 شهرستان استان محاسبه گرديده كه جايگاه سهم توليد هر منطقه و شهرستان را در توليد ناخالص استان را مشخص نموده است.


تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal