۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1397/06/19 نشست يك روزه معاونت امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور و روساي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها مورخ 15/6/97 در رشت برگزار گرديد.
نشست يك روزه معاونت امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور و روساي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها مورخ 15/6/97 در رشت برگزار گرديد.
نشست يك روزه معاونت امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور و روساي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها مورخ 15/6/97 در رشت برگزار گرديد.
در اين نشست كه با پيگيري دكتر نمكي، معاون امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور و به ميزباني سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان گيلان برگزار شد، مديران ارشد سازمان با تشكيل پنل‌هاي تخصصي در حوزه‌هاي آموزشي، اجتماعي، سلامت، فرهنگي و دفاعي و در چارچوب محورهايي همچون: شيوه‌هاي افزايش تاب آوري كشور در شرايط پيش رو؛ بررسي رديف‌ها و تبصره‌هاي بودجه‌اي قابل تفويض به استا‌ ها؛ بررسي ظرفيت هاي برنامه ششم و علت عدم استفاده از اين ظرفيت ها؛ ستورالعمل و آيين نامه هاي مورد نياز جهت تسهيل امور در استان ها و تبصره هاي پيشنهادي بودجه سال 1397، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
لازم به ذكر است در اين نشست دكتر اكبري، رياست سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان به عنوان رئيس پنل تخصصي آموزش عالي، تحقيقات و فناوري انتخاب گرديد.
تعداد بازدید: 149
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal