۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/06/17 يكپارچه‌سازي و پايش اطلاعات و آمار استان در قالب سامانه «آمار و اطلاعات»
يكپارچه‌سازي و پايش اطلاعات و آمار استان در قالب سامانه «آمار و اطلاعات»

صد و نود و يكمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر رضايي استاندار اصفهان و با حضور مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان در محل استانداري برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه، دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان ضمن تبريك اعياد ذي‌الحجه، فرارسيدن هفته دولت را با ياد شهداي دولت گرامي داشته و به تلاش‌هاي صورت گرفته در زمينه پيگيري مصوبات شورا و همچنين برگزاري كميته‌هاي برنامه‌ريزي شهرستان‌ها و توزيع اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي استان اشاره و بر عزم سازمان بر اجراي برنامه‌هاي توسعه‌اي تأكيد نمود. سپس دكتر رضايي استاندار اصفهان نيز با اشاره به فرارسيدن هفته دولت بر تدوين گزارش عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي تأكيد نمودند.

 

     در ادامه 101 مصوبه كارگروه تخصصي زيربنايي مطرح و پس از بحث و بررسي لازم به تائيد شورا رسيد. از مهم‌ترين اين مصوبات مكان‌يابي منطقه ويژه اقتصادي شرق اصفهان بود.

پس از آن گزارش قابليت‌ها و امكانات «سامانه يكپارچه آمار و اطلاعات» استان توسط آقاي لعلي معاون آمار و اطلاعات سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان ارائه و مقرر گرديد پس از لحاظ نمودن نظرات و پيشنهادات اعضا در جلسه آتي شورا به تفصيل بررسي گردد.

در پايان اين نشست، گزارش برگزاري كميته‌هاي برنامه‌ريزي شهرستان‌ها و توزيع اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي توسط آقاي ناطقي معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه‌ريزي ارائه شد.

تعداد بازدید: 180
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal