۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/11/03 يكصد و نود و پنجمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان
يكصد و نود و پنجمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان

يكصد و نود و پنجمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر رضايي استاندار و با حضور مديران دستگاه هاي اجرايي روز پنج شنبه 3 بهمن ماه 1398 در محل استانداري برگزار شد.

 

در ابتداي جلسه پس از تلاوت آياتي چند از كلام‌الله مجيد و خير مقدم توسط دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي ودبير شورا، مصوبات كارگروه تخصصي زير بنايي، توسعه روستايي، عشايري، شهري و آمايش سرزمين و محيط زيست كه بالغ بر 102 طرح و پروژه بود، مورد بررسي و تاييد قرار گرفت .

 

 در ادامه اين نشست، مهندس ناطقي معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان، گزارشي از اسناد تسويه خزانه ارائه نموده و با بيان اينكه شاخص‌هاي توازن منطقه‌اي در سازمان برنامه و بودجه كشور و وزارتخانه‌ها در دست بررسي مي‌باشد، خواستار پيگيري و بررسي اطلاعات مربوط به شاخص‌ها توسط دستگاه‌هاي اجرايي از وزارتخانه‌هاي متبوع شد.

 

 در پايان دكتر رضايي استاندار اصفهان و رئيس شوراي برنامه ريزي و توسعه استان، ضمن اشاره به ضرورت رعايت اصل بي‌طرفي دستگاه‌هاي اجرايي دربرگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي در دوم اسفندماه سال جاري، بر استفاده و بسيج تمام امكانات و ظرفيت‌هاي دستگاه‌ها در جهت انجام باشكوه اين انتخابات تاكيد كرد. ايشان همچنين با توجه به نزديك شدن به چهل و يكمين سالگرد پيروزي نظام شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، بر استفاده از تمام توان و امكانات در جهت شناسايي و تدوين دستاوردهاي انقلاب در طي اين چند سال پرداخته و ضمن تأكيد بر كاهش بروكراسي اداري، خواستار افزايش ارتباط مديران با مردم و اهتمام ويژه نسبت به حل مشكلات و پيگيري مسايل استان با استفاده از ظرفيت صدا و سيما، و قابليت فضاهاي مجازي در جهت شناسايي دستاوردهاي انقلاب به مردم شد.

تعداد بازدید: 137
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal