۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1399/02/01 يكصد و نود و ششمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان
يكصد و نود و ششمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان

يكصد و نود و ششمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر رضايي استاندار و با حضور مديران دستگاه هاي اجرايي روز شنبه 30 فروردين 1399 در محل استانداري برگزار شد. 

در ابتداي جلسه پس از تلاوت آياتي چند از كلام‌الله مجيد و خير مقدم ، آقاي دكتر رضايي استاندار محترم  و رئيس شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان به بيان  اقدامات انجام گرفته در خصوص ويروس كرونا پرداخته و ضمن تشكر و قدرداني از زحمات كليه  دستگاه‌هاي اجرايي و بالاخص پرسنل خدوم بهداشت و درمان كه بسيجي وار در عرصه خدمت به مردم فعاليت نمودند،  وضعيت اقتصادي امسال كشور  را متفاوت با سال 98 دانسته، و با  اشاره به ايجاد كميته پساكرونا با مديريت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در استان، از صاحبنظران و انديشمندان خواستند ضمن شناسايي و احصاء ظرفيت‌هاي استان،  سياست‌ها و راهكارهاي مواجهه با اين شرايط و اثرات كرونا بر زندگي مردم را در ابعاد مختلف سياسي، اقتصادي ، اجتماعي مورد  بررسي و تجزيه و تحليل قرار دهند.
در ادامه آقاي دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان  و دبير شورا به بيان اقدامات انجام گرفته در جهت تحقق دولت الكترونيك و رعايت فاصله اجتماعي هوشمند در استان پرداخته و يكي از اولويت‌ها  در اين خصوص را برگزاري جلسات به صورت ويدئو كنفرانس با توجه به امكانات و فرصت‌‌هاي موجود در استان بر شمردند.
پس از آن مصوبات كارگروه تخصصي زير بنايي، توسعه روستايي، عشايري، شهري و آمايش سرزمين و محيط زيست كه بالغ بر 129 طرح و پروژه بود، مورد بررسي و تاييد قرار گرفت .
در پايان خانم دكتر فضلي مدير كل دفتر امور  بانوان و خانواده استانداري و آقاي دكتر شيرواني استاد يار دانشگاه،  به بيان اقدامات و دستاوردها در زمينه تهيه سند ارتقاء وضعيت  زنان و خانواده استان بر مبناي اطلاعات آماري پرداختند .
تعداد بازدید: 106
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal