۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1399/03/21 یکصد و نود و هفتمین  نشست شورای برنامه‌ ریزی برگزار شد
یکصد و نود و هفتمین نشست شورای برنامه‌ ریزی برگزار شد

یکصد و نود و هفتمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان به ریاست دکتر رضایی استاندار و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی روز شنبه 17 خرداد 1399 در محل استانداری برگزار شد. 

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و خیر مقدم ، دکتر رضایی استاندار و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، به بیان اقدامات انجام گرفته در خصوص کنترل شیوع ویروس کرونا پرداخته و با بیان اینکه با بازرسی‌های انجام گرفته، خیلی از دستگاه‌های اجرایی و مردم شرایط را عادی محسوب کرده و از رعایت پروتکل بهداشتی غفلت می‌کنند و ممکن است در ماه‌های آینده با پیک ‌جدیدی مواجه باشیم، خواستار توجه بیشتر مدیران دستگاه‌های اجرایی به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تمهیدات لازم در خصوص زندگی با کرونا شدند. در ادامه خانم دکتر چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان با بیان اهمیت توصیه‌های بهداشتی در خصوص کنترل و مهار ویروس کرونا بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید نموده و خواستار پیگیری و انجام آن توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی و استفاده از فرصت دولت الکترونیک و فضاهای مجازی و همچنین راهاندازی میز خدمت در جهت کاهش مراجعات حضوری شهروندان در جهت مهار و کنترل شیوع ویروس کرونا شد.

در ادامه دکتر اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر شورا به فرصت زمان قانونی ارائه بودجه اشاره و به بیان تغییرات احتمالی در شاخص‌های بودجه پرداخت . سپس گزارش کاملی از اهم مواد و بندهای قانونی و تکالیف دستگاه‌ها بر اساس قانون بودجه‌ی سال 1399 به همراه تبصره‌های قانون توسط مهندس ناطقی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در جلسه ارائه شد.

تعداد بازدید: 657
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal