۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1399/04/05 بازديد رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور از آزادراه كنار گذر شرق اصفهان
بازديد رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور از آزادراه كنار گذر شرق اصفهان

دكتر محمدباقر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور چهارشنبه 4 تير ماه وارد اصفهان شد.

 

 بە گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان ، دكتر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور به همراه مهندس اسلامي وزير راه و شهرسازي و امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در ابتداي ورود به استان اصفهان به اتفاق عباس رضايي استاندار اصفهان، نعمت‌ا... اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان و جمعي از مسئولان استان عازم بازديد از پروژه كنار گذر شرق استان گرديد.

اين كنارگذر جاده اصفهان اردستان را قطع و با عبور به سمت بزرگراه اصفهان- نايين در غرب و سپس منطقه باغ رضوان به سمت جنوب مي‌رود، سپس با عبور از كنار شهر جديد بهارستان و گردنه لاشتر به بزرگراه (آزادراه) اصفهان- شيراز متصل مي‌شود و افتتاح اين طرح 50 كيلومتر فاصله استان‌هاي جنوبي كشور به جنوب راه كوتاه مي‌كند.

دكتر محمدباقر نوبخت در حاشيه بازديد از آزادراه كنار گذر شرق اصفهان اظهار داشت: خط ريلي اصفهان شيراز پيش از اين راه‌انداري شده است و امكان راه‌اندازي خطوط ريلي از اصفهان به يزد وجود دارد و حلقه مفقوده‌اي براي اتصال خط ريلي شيراز به يزد وجود داشت كه ظرف سال جاري انجام خواهد شد.

وي افزود: سال جاري يك سال پر رخداد در حوزه افتتاح طرح‌هاي زير ساختي خواهد بود كه وزارت راه و شهرسازي آغاز كرده است و سازمان برنامه و بودجه پشتيباني همه اين طرح‌ها را به نمايندگي از دولت به عهده دارد.

نوبخت با اشاره به بازديد از آزادراه شهيد سردار سليماني شرق اصفهان، گفت: هدف از سفر به اصفهان بازديد از اين آزادراه و پشتيباني مالي از تكميل اين طرح است كه حلقه تكميل كننده كريدور شمال به جنوب كشور خواهد بود.

رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور خاطر نشان كرد: بر اساس برآورد مسوولان، طرح طي ماه‌هاي آينده افتتاح خواهد شد و اميدواريم وعده بعدي ما افتتاح طرح با حضور جمعي از مسوولان دست‌اندر كار طرح باشد.

امضاي تفاهم‌نامه در زمينه ساخت 2هزار واحد روستايي ويژه افراد كم درآمد، بازديد از شركت صنايع هواپيماسازي ايران (هِسا)، بازديد از كارخانجات گروه صنعتي انتخاب، بازديد از پارك فن‌آوري سلامت، شركت در مراسم كلنگ‌زني ساخت يك هزار واحد مسكوني ويژه افراد تحت پوشش كميته امداد امام خميني (ره)، بازديد از پروژه‌هاي مترو و جاده و راه‌سازي و شركت در نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان از برنامه‌هاي سفر نوبخت به اصفهان است.

تعداد بازدید: 901
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal