۱۴۰۰ دوشنبه ۵ مهر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1400/05/03 برگزاری دویست و دهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان
برگزاری دویست و دهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان

دویست و دهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان روز یکشنبه سوم مردادماه 1400 در سالن اجتماعات استانداری به ریاست دکتر رضایی استاندار اصفهان برگزار گردید.

 در ابتدای این نشست پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر رضایی استاندار و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ضمن خیرمقدم و تبریک اعیادقربان و غدیرخم، عید غدیر خم را از مهمترین و بزرگترین اعیاد برای شیعیان و علی‌وار زندگی کردن و خدمت رساندن به مردم را مهمترین درس این عید دانست. وی ضمن تسلیت درگذشت مرحوم تابش رئیس بنیاد مسکن کشور، خدمت به مردم در هر سنگری را عبادت دانسته و از مدیران خواست تا تمام فرصت خود را در جهت خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

در ادامه این نشست، مهندس خانی مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن تبیین نحوه اجرای بند (ذ) تبصره (5) قانون بودجه سال 1400 کل کشور، وظیفه دستگاه‌های اجرایی در توزیع شهرستانی سهم هر استان از طریق مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه همان استان و هزینه‌کرد بر اساس آن را تشریح کرد.

در خاتمه این جلسه مهندس ناطقی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته در خصوص توزیع اعتبارات طرح‌های هادی، اجرا، مطالعه و بازنگری طرح‌های هادی را از مؤلفه‌های تأثیرگذار در تعیین سرجمع اعتبارات هر شهرستان دانست.


تعداد بازدید: 306
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal