۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1401/02/24 ارائه گزارش عملکرد در دویست و هفدهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان
ارائه گزارش عملکرد در دویست و هفدهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان

دویست و هفدهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان روز پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401 در سالن اجتماعات استانداری به ریاست استاندار اصفهان برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، دکتر قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر شورا ضمن خیرمقدم به بیان وظایف و اهمیت جایگاه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان پرداخت.

سپس آقای فروزنده رئیس دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گزارشی از عملکرد شورا طی سال‌های 1400 – 1397 ارائه نموده و با بیان اینکه در سال 1400، 10 جلسه شورا در استان برگزار شد، بیشترین موارد مطرح شده در این جلسات را به ترتیب مربوط به بخش‌های کشاورزی و صنعت دانست.

در ادامه دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، بر توجه دستگاه‌های اجرایی به عملکرد شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و پایش و تحلیل موضوعات مطرح شده در نشست‌های شورای برنامه‌ریزی و توسعه در طی سال‌های گذشته و بر رعایت مفاد سند آمایش برای کلیه دستگاه‌های اجرایی تاکید نمود.

سپس مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط‌زیست مطرح و اعضاء نیز دیدگاه‌ها و نظرات خود را نسبت به بندهایی از آن بیان نمودند.

در خاتمه رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، پاسخ شفاف دستگاه‌های خدمات‌رسان به استعلامات و رعایت زمان‌بندی پاسخ به استعلام‌ها و همچنین رصد افق‌های زمانی با توجه به ایجاد تعهدات توسط دستگاه‌های اجرایی را از مهمترین وظایف دستگاه‌های متولی برشمرد.

تعداد بازدید: 382
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal