۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1401/03/26 تشکیل کارگروه توسعه مدیریت سازمان با حضور دکتر میرکاظمی
تشکیل کارگروه توسعه مدیریت سازمان با حضور دکتر میرکاظمی

نشست کارگروه توسعه مدیریت سازمان روز 26 خرداد با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

دکتر میرکاظمی در این جلسه با اشاره به آغاز اقدامات جهت تدوین برنامه هفتم توسعه، میزان تحقق شاخص‌های مورد انتظار در برنامه ششم را بویژه در زمینه میزان رشد اقتصادی، جذب سرمایه، ارتقای بهره‌وری و میزان کاهش بیکاری بسیار کمتر از حد انتظار دانست تا حدی که برای نمونه و حتی با وجود سرمایه‌گذاری‌های زیربنایی انجام شده در استانی نظیر اصفهان میزان درآمد سرانه مردم کمتر از متوسط کشور است.

وی افزود: با توجه به منابع خداداد بسیار و ظرفیت‌های موجود در کشور می‌توان اقدامات مناسبی را در برنامه هفتم سازماندهی کرد و سازمان برنامه و بودجه کشور با نگاه فرابخشی و منسجم می‌تواند بصورت مؤثرتری با توجه به وظیفه برنامه‌ریزی به مهار این موضوع بپردازد.

دکتر میرکاظمی در پایان تأکید کرد: باید از ظرفیت‌های استان اصفهان بسیار بیشتر بهره‌برداری شود و این اقدام با برنامه‌ریزی جهت استفاده از ظرفیت‌های قابل ملاحظه صنایع و بخش خصوصی استان امکانپذیر خواهد شد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه دکتر قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ضمن خوش‌آمدگویی به دکتر میرکاظمی، گزارشی از وضعیت استان ارائه نموده و ابراز امیدواری کرد سفر ایشان به استان اصفهان که در معیت ریاست محترم جمهور صورت گرفته، منشأ خیر برای مردم شریف و شهید پرور استان اصفهان باشد.

همچنین در این نشست معاونین و مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گزارش کوتاهی از اهم اقدامات انجام شده در حوزه ذیربط و مهمترین ضرورت‌ها و نیازهای استان ارائه کردند.


تعداد بازدید: 315
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal