۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1401/07/30 آمار و اطلاعات ابزاری قدرتمند برای نظام برنامه‌ریزی است
آمار و اطلاعات ابزاری قدرتمند برای نظام برنامه‌ریزی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان در پیامی فرا رسیدن یکم آبان ماه را که در تقویم کشورمان به نام روز ملی آمار و برنامه‌ریزی نام‌گذاری شده است تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان، متن پیام دکتر قاسمی به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

 

اینک که با شعار حکمرانی داده ها در نظام آماری نوین وارد قرن جدید شده ایم، این باور که آمار و اطلاعات می‌تواند ابزاری قدرتمند برای نظام برنامه‌ریزی و سیاستگزاری باشد، بیش از پیش قوت یافته است. تحقق این شعار بر مبنای درک مشترکی از مفاهیم و طبقه‌بندی‌های آماری، تضمین در دقت، کیفیت، سرعت، ثبات، بهنگامی، توالی و یکپارچگی مدیریت داده‌ها در تمامی سطوح دستگاهی و توجه ویژه به آمارهای ثبتی مبنا بر پایه داده‌های مکانی استوار است. بدین رو حرکت در مسیر توسعه‌ متوازن و پایدار نیازمند برنامه‌ریزی‌های دقیق و پویایی است که از جمله الزامات آن ساری و جاری‌سازی حکمرانی داده‌ها در تمامی سطوح برنامه‌ریزی و تصمیم‌سازی است.

 

اینجانب ضمن تبریک اول آبانماه به عنوان روز آمار و برنامه‌ریزی، تقدیر و تشکر خود را از همکاران شاغل در معاونت‌های آمار و برنامه‌ریزی بویژه آمارگیران پرتلاش، کارشناسان دستگاه‌ها و پژوهشگران دانشگاهی ابراز و از خداوند منان تداوم سلامتی و توفیق روز افزون آنها را خواهانم.

تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal