۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۳ بهمن
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1401/09/13 بررسی فرایند تدوین برنامه هفتم در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان
بررسی فرایند تدوین برنامه هفتم در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان

دویست و بیست و سومین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان روز شنبه 12 آذر‌ به ریاست استاندار اصفهان در سالن اجتماعات استانداری برگزار گردید.

در ابتدای این نشست و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر شورا ضمن خیر مقدم به بیان نحوه تدوین برنامه هفتم توسعه کشور پرداخته و با اشاره به دستور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص شناسایی مسایل کلیدی به اقدامات انجام شده در طی دو سال اخیر در سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص آسیب شناسی برنامه ششم و تدوین ضوابط و قواعد تنظیم پیش نویس احکام لایحه برنامه هفتم توسعه کشور پرداخت. وی همچنین مسئله‌محور بودن و شناسایی پیشران‌های توسعه استان که کارکرد ملی دارند را از مهمترین تفاوت‌های برنامه هفتم با برنامه‌های گذشته بر شمرد.

در ادامه دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به اهمیت برنامه هفتم توسعه کشور پرداخته و شناسایی اولویت‌ها و مسایل مهم کشور و استان را از مهمترین وظایف دستگاه‌های اجرایی دانست. رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهیه و تدوین برنامه هفتم توسعه کشور را در این مقطع زمانی نقطه عطفی برای مدیریت کشور دانسته که با اعلام نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی و استان می‌تواند مسیر توسعه و پیشرفت کشور را در سال‌های آتی هموار کند.

همچنین طی این نشست آقای صفاری‌پور مشاور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به بیان مهمترین خط مشی‌ها و سیاست‌های کلان برنامه پنج ساله هفتم توسعه کشور پرداخت.

تعداد بازدید: 237
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal