۱۴۰۱ چهارشنبه ۸ تير
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1400/12/01 الزامات تحقق رشد 8 درصدی استان در نشست شورای برنامه‌ریزی تبیین شد
الزامات تحقق رشد 8 درصدی استان در نشست شورای برنامه‌ریزی تبیین شد

دویست و پانزدهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان روز شنبه 30 بهمن ماه به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان در سالن اجتماعات استانداری تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید، دکتر قاسمی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر ‌شورا، ضمن خیر مقدم، به بیان مدل و الزامات تحقق رشد 8 درصدی استان در سال 1401 پرداخت. وی عدم تحقق رشد اقتصادی در کشور با توجه به پایین بودن قیمت نیروی کار و انرژی را ضعف در بستر نهادی بیان نموده و اصلاح قیمت‌های نسبی، تغییر رفتار مردم و اصلاح ساختارهای اداری و حذف فرایندهای موازی را از مهمترین روش‌های اصلاح نهادی برشمرد.

در ادامه این نشست، دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و رییس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، اهتمام و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در جهت بررسی و نهایی کردن پیشرانها برای ایجاد تحرک در اقتصاد استان و رسیدن به رشد مورد نظر را مهم و لازم دانست.

سپس مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست که بالغ بر 18 طرح و پروژه بوده و قبلاً پروژه‌ها به انضمام دعوتنامه برای کلیه اعضای شورا ارسال شده بود مطرح و اعضا نیز دیدگاه‌ها و نظرات خود را نسبت به بندهایی از این مصوبات بیان نمودند.

تعداد بازدید: 652
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal