۱۴۰۱ چهارشنبه ۸ تير
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1400/12/26 پیگیری جهت جذب اعتبارات در نشست شورای برنامه‌ریزی استان مورد تأکید قرار گرفت
پیگیری جهت جذب اعتبارات در نشست شورای برنامه‌ریزی استان مورد تأکید قرار گرفت

دویست و شانزدهمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان روز پنجشنبه 26 اسفند به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و عرض خیر مقدم توسط دکتر قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر شورا، بالغ بر 109 طرح و پروژه از مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط‌زیست که قبلاً به انضمام دعوتنامه برای کلیه اعضای شورا ارسال شده بود مطرح و اعضاء نیز دیدگاه‌ها و نظرات خود را نسبت به بندهایی از آن بیان نمودند و پس از اخذ رأی مخفی، تعدادی از این طرح‌ها و پروژه‌ها به تصویب رسید.

در ادامه مصوبات کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان مطرح و اعضاء نظرات خود را بیان نمودند. سپس آقای عرب‌ها سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان گزارشی از عملکرد استان در خصوص جزء 1 تا 9 تبصره 18 و مصوبات کمیته استانی تسهیلات را ارائه نمود.

پس از آن آقای ناطقی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، با بیان اینکه 83 درصد از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان تخصیص داده شده است، به اقدامات انجام گرفته در جهت تحقق درآمدهای استان در فرصت زمان باقیمانده پرداخت.

در پایان این نشست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، پیگیری دستگاه‌های اجرایی در خصوص جذب اعتبارات با توجه به فرصت زمانی باقیمانده و توجه به اقشار آسیب‌پذیر را از اولویت‌های دستگاه‌های اجرایی دانست. استاندار اصفهان با بیان اینکه آمار و اطلاعات ارسالی از طریق دستگاه‌های اجرایی و وزارتخانه‌ها به سازمان برنامه و بودجه کشور مبنای اختصاص اعتبارات به استان قرار می‌گیرد، شفاف‌سازی و ارسال اطلاعات صحیح مربوط به شاخص‌های توسعه‌ای استان به کشور توسط دستگاه‌های اجرایی را از مهمترین وظایف دستگاه‌های استان برشمرد.

 


 

تعداد بازدید: 585
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal