۱۴۰۱ چهارشنبه ۸ تير
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1401/02/17 بازدید رئیس سازمان از نحوه برگزاری نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی در استان اصفهان
بازدید رئیس سازمان از نحوه برگزاری نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی در استان اصفهان

دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، دکتر قاسمی و سایر مسئولین در روز 16 اردیبهشت از حوزه‌های مختلف آزمون استخدامی در استان اصفهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان، دکتر قاسمی رئیس سازمان در جریان بازدید از مراکز برگزاری آزمون استخدامی با بیان این مطلب که در حال حاضر به تعداد 13 دستگاه مجوز استخدام داده شده است خاطر نشان کرد: آزمون برگزار شده ویژه تکمیل نیروها و متقاضیان حضور در اداره کل آموزش و پروش می‌باشد و آزمون مرحله دوم در تیرماه سال جاری برای 12 دستگاه باقیمانده برگزار خواهد گردید.

وی بیان داشت: از تعداد 34674 نفر شرکت کننده تعداد 31463 نفر برای استخدام در آموزش و پرورش و 3211 نفر برای سایر دستگاه‌های اجرایی استان رقابت می‌کنند. همچنین از شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش، 6095 نفر معادل 19 درصد مرد و 25368 نفر برابر با 81 درصد زن هستند.

دکتر قاسمی در پایان افزود: تعدادمجوزهای استخدام نیرو در کل دستگاه‌های اجرایی استان برابر با 2289 سهمیه می‌باشد که از این تعداد 2128 مجوز استخدام معادل 93 درصد مربوط به آموزش و پرورش بوده و 161 مجوز استخدام نیز جهت 12 دستگاه اجرایی استان می‌باشد.

شایان ذکر است نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی برای رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 اردیبهشت ماه در یازده شهرستان استان شامل شهرستان‌های اصفهان، آران و بیدگل، خمینی‌شهر، سمیرم، شاهین‌شهر، شهرضا، فلاورجان، کاشان، لنجان، مبارکه و نجف‌آباد برگزار شد.


 

تعداد بازدید: 299
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal