۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1401/09/14 برنامه هفتم با هدف پیشرفت اقتصادی توأم با عدالت تدوین می‌شود
برنامه هفتم با هدف پیشرفت اقتصادی توأم با عدالت تدوین می‌شود

دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان روز دوشنبه 14 آذر‌ به ریاست استاندار اصفهان در سالن اجتماعات استانداری برگزار گردید.

در ابتدای این نشست و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ضمن خیر مقدم، به بیان ضرورت تشکیل این نشست فوق‌العاده شورا پرداخته و با تأکید بر سرلوحه قراردادن 14بند ابلاغی ریاست محترم جمهور توسط دستگاه‌های اجرایی استان، برنامه هفتم را سند تحول مردمی دانست که با نگاه مشارکت مردمی تهیه و تدوین می‌گردد.

رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همچنین توجه به مسائل محیط زیستی و ارتقاء عدالت سرزمینی از طریق رعایت ملاحظات آمایشی، کاهش انحصار و مداخلات دولت در اقتصاد و تمرکززدایی را از سیاست‌های دولت و تفویض اختیار به استان‌ها را از مهمترین ویژگی‌های برنامه هفتم بر شمرد.

در ادامه این جلسه، دکتر قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بر رعایت ضوابط و قواعد در تهیه و تدوین احکام پیشنهادی برای بررسی در برنامه هفتم و تمرکز بر مسایل کلیدی کشور و استان تاکید نمود. وی با بیان اینکه بر اساس آسیب شناسی به عمل آمده و همچنین تحولات پیرامونی و سیاست‌های کلی ابلاغی، هدف آرمانی برنامه هفتم، پیشرفت اقتصادی توأم با عدالت است، دستیابی به این هدف را مستلزم توجه به چرخش‌‌های تحول‌آفرین کلان مندرج در سند تحول دولت مردمی دانست.

تعداد بازدید: 295
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal